Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

maly cetin 8 zmensenaPZ Lúky Malý Cetín organizovalo čistenie revíru v katastri obce Malý Cetín s členmi PZ a obyvateľmi obce. Dňa 02.04.2024 sa po druhý krát v obci Malý Cetín konala akcia s názvom čistý revír = čistá príroda. O možnosti zapojiť sa do šiesteho ročníka čistý revír = čistá príroda, sme sa dozvedeli cez informačný mail. Obyvatelia obce sa o tomto projekte s termínom konania dozvedeli cez plagát umiestnený na informačnej tabuly vobci pri obecnom úrade a na autobusových zastávkach. Napriek daždivému a veternému počasiu sa 10. zúčastneným podarilo vyzbierať 350 kg odpadu rôzneho druhu, napríklad plastové a sklenené fl'aše, pneumatiky, stavebné materiály. Za také malé množstvo vyzbieraného odpadu sme vďační zodpovednejším prístupom ľudí, ktorým patrí veľké poďakovanie.

Leonidas Chaizopulos

maly_cetin_1_zmensena.jpgmaly_cetin_2_zmensena.jpgmaly_cetin_3_zmensena.jpgmaly_cetin_4_zmensena.jpgmaly_cetin_5_zmensena.jpgmaly_cetin_7_zmensena.jpgmaly_cetin_8_zmensena.jpg

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.