Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

pz badin 3 zmensenaAkcia čistý revír = čistá príroda bola v našom poľovnom združení Badín v poradí tretím ročníkom so zameraním sa na zber odpadu v našom poľovnom revíri. Akcie sa rok čo rok zúčastňuje väčšie a väčšie množstvo ľudí a tešíme sa popularite a pozitívnym ohlasom u širokej verejnosti. Dôkazom toho je aj viac ako 50 ľudí prítomných pri zbere konanom 13.4.2024 v katastri obce Badín. Akcia prebieha v dopoludňajších hodinách s orientáciou na lokality, kde vieme že ja vyššia fluktuácia ľudí, turistov prípadne iných návštevníkov prírody. Napriek úspešným predošlým ročníkom musím so zármutkom konštatovať, že prítomnosť odpadu v prírode je stále vo vysokom objeme a akcia bude mať potenciál aj v budúcnosti. Svedčí o tom aj objem odpadu, ktorý bol v predpokladanej hmotnosti cca 1800kg.

Verím, že aj touto cestou zlepšujeme povedomie o poľovníkoch a reprezentujeme nás nie len v okolí našej obce, ale aj v širokých kruhoch nepoľovníckej verejnosti zasiahnutých silou internetu a pozitívnej ústnej referencie. Poľovníctvo má zmysel!

Lesu a Lovu Zdar!
RNDr. Juraj Moravčík
PZ BADÍN

pz_badin_1_zmensena.jpgpz_badin_2_zmensena.jpgpz_badin_3_zmensena.JPGpz_badin_4_zmensena.jpgpz_badin_5_zmensena.jpgpz_badin_6_zmensena.jpg

HĽADAŤ

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD