Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

ondava 2Poľovnícke združenie ONDAVA so sidl. v Mikulášovej v spolupráci s obcou Smilno a dobrovoľnými hasičmi sa po minuloročnom úspešnom zapojení do projektu, ktorý vyhlásila SLOVENSKÁ POĽOVNÍCKA KOMORA a TELEVÍZNA RELÁCIA HALALI pod názvom Čistý revír = čistá príroda zameraný na čistenie revíru, extravilánu obce, rozhodli v tejto tradícii pokračovať.

Dňa 20.4.2024 (sobota) podľa pokynov starostu obce Vladimíra Barana, predsedu PZ Rastislava Rondzika , boli účastníci akcie rozdelení do 3. pracovných skupín. Boli im určené miesta zberu odpadu, rozdané plastové vrecia a ochranné rukavice.  Zber odpadu sa upriamil na poľovný revír a samozrejme na oblasti extravilánu obce a prístupových ciest. Je treba konštatovať, že pravidelným čistením, zbieraním odpadu nedochádza k jeho kopeniu a vzniku nelegálnych skládok, smetisk.

 Vyzbieralo sa celkovo okolo 500 kg komunálneho odpadu, ktorý sa umiestnil do kontajnera v obci Smilno.Ako poďakovanie na konci akcie bolo pre účastníkov zberu odpadu pripravené v kultúrnom dome malé občerstvenie.

LESU LOVU ZDAR
Mgr.Rastislav Rondzik, MBA

ondava_1_zmensena.jpgondava_2.jpgondava_3_zmensena.jpgondava_4.jpg

HĽADAŤ

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD