Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

SPKVzhľadom na vývoj šírenia ochorenia COVID-19 a na základe vydaných opatrení Vládou Slovenskej republiky počas tzv. „lockdown-u“, v súvislosti s plnením si povinností podľa § 42, ods. 1, písm. g) zákona o poľovníctve č. 274/2009 Z. z. v znení neskorších predpisov Vám oznamujeme, že na základe rokovania Prezídia Slovenskej poľovníckej komory (SPK) zo dňa 3.3.2021 navrhuje ponechať otvorený termín na uskutočnenie CHPT v súvislosti s pandemickými opatreniami.

Na základe prijatých opatrení nebude možné dodržať termín podľa § 16, ods. 1 Vyhlášky č. 344/2009 Z. z. v platnom znení, o čom z úrovne SPK bude informované aj Ministerstvo pôdohospodárstva a rovzoja vidieka SR. Celoštátna výstava poľovníctvo a príroda, ktorá sa mala konať v Nitre, je doposiaľ presunutá na presne neurčený termín.

O vývoji situácie a prijímaných opareniach bude SPK informovať prostredníctvom emailu a na webovom sídle SPK.

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (usmernenie_marec_CHPT.pdf)usmernenie_marec_CHPT.pdf[Usmernenie CHPT - marec 2021]396 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.