Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Obvodná poľovnícka komora vo Veľkom Krtíši, Vám oznamuje, že Výročná konferencia Obvodnej poľovníckej komory vo Veľkom Krtíši /ďalej len VK OPK/ sa bude konať dňa 30.10.2014 o 15.30 hod. v Spojenej škole v Modrom Kameni.

Predstavenstvo OPK určilo na svojom zasadnutí dňa 26.08.2014 kľúč pre počet delegátov v zmysle § 18 Stanov SPK a to jeden delegát na každých aj začatých 100 držiteľov platných PL, ktorí nie sú členmi ani zamestnancami poľovníckej organizácie a ktorí budú zastupovať držiteľov platných PL na výročnej konferencii OPK ako delegáti. Z uvedeného dôvodu OPK vo Veľkom Krtíši zvoláva stretnutie držiteľov platných PL s trvalým pobytom v územnej pôsobnosti OPK Veľký Krtíš a ktorí nie sú členmi ani zamestnancami poľovníckej organizácie na deň 30.09.2014 o 15.00 hod. v kancelárii OPK – ul. Mierová 1, vo Veľkom Krtíši, kde si zvolia delegátov na výročnú konferenciu OPK podľa uvedeného kľúča. Pozvánka a materiály na konferenciu budú zvoleným delegátom odovzdané na uvedenom stretnutí.

Ing. Miroslav Hudec
predseda OPK Veľký Krtíš

Ing. Milan Cúth
vedúci kancelárie OPK

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (OPKVK-Stretnutie nezaradených.docx)OPKVK-Stretnutie nezaradených.docx[Pozvánka .doc]37 kB
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.