Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Predstavenstvo obvodnej poľovníckej komory vo Vranove nad Topľou Vás pozýva na I. výročnú konferenciu obvodnej poľovníckej komory, ktorá sa uskutoční 07.11.2014 v Zámutove v penzióne Kondor.

Stiahnúť tento súbor (VnT1vyrkonf-scan.pdf)VnT1vyrkonf-scan.pdf[Pozvánka .pdf]649 kB