Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

chpt skalicaV dňoch 22. 04. - 23. 04. 2023 poriada OPK Skalica a OkO SPZ Skalica v spolupráci s mestom Chovateľskú prehliadku trofejí a oblastnú výstavu psov všetkých plemien  na Holíčskom zámku. 

Celá akcia bude prebiehať na zámku už od piatka, t. j. 21. 04.  programom pre deti (ZŠ a MŠ), ktorého súčasťou budú ukážky dravcov, psov, poľ. signálov, zvuky zvierat a celá rada prednášok s tematikou starostlivosti o prírodu a zver.

V sobotu bude súčasťou prehliadky oblastná výstava psov, ponuka poľovníckych špecialít, prezentácie sokoliarov, vyhodnotenie výtvarnej súťaže (súťaž sme pred mesiacov zahájili a práce detí budú súčasťou prehliadky), sprievodný program pre deti, poľovnícka pedagogika, prezentácia poľov. hudby trubačmi,  atd.

Tým, že sa k akcii pripojilo  i  mesto Holíč, bude v rámci soboty prebiehať na zámku aj ďalší zaujímavý a bohatý program, na ktorom budú poľovníci taktiež participovať (napr. slávnostný sprievod Márie Terézie so svojou družinou - pripoja sa poľ. psy, trubači, Sv. Hubert s Dianou). Celým programom by sme radi predstavili nielen tradície poľovníctva na Slovensku, ale celú históriu, ktorá sa s dianím na zámku spája.   

Pevne veríme, že akciou, ktorú zastrešujú poľovníci,  predstavíme verejnosti naše tradície, celoročnú snahu a prácu v tom najlepšom svetle.chpt skalica

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.