Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Pozývame Vás na odborný seminár s medzinárodnou účasťou na tému ZACHOVANIE JARABICE NA SLOVENSKU, ktorý sa uskutoční dňa 30. mája 2014 o 9:00 v priestoroch Kaštieľa Mojmírovce.

Čestné predsedníctvo na odbornom seminári zaujmú:
prof. Ing. Ľubomír JAHNÁTEK, CSc. - minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Ing. Tibor LEBOCKÝ– prezident SPK
prof. Ing. Štefan MIHINA, PhD.– gen. riaditeľ NPPC
Ing. Peter SCHULTZ– predseda PD Mojmírovce
prof.Ing. Imrich TOČKA, CSc.- predseda OPK Nitra
doc.Ing. Jozef GAŠPARÍK, CSc.- SPU Nitra

Viac podrobných informácií o programe a prihlasovaní sa na seminár nájdete v priloženej pozvánke.

Stiahnúť tento súbor (PozvankaMojm2014.pdf)PozvankaMojm2014.pdf[pozvánka, program]289 kB