Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

V termíne 24.11.2016 - 26.11.2016 sa pod záštitou ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR uskutoční 13. ročník medzinárodných kontraktačno-predajných výstav "Poľovník - Lesník" a "Nože a chladné zbrane". Výstavy sa uskutočnia vo výstavníckych priestoroch hotela Centrum - Domu Techniky v Košiciach za účasti vystavovateľov zo Slovenska, Maďarska a Českej republiky.

Táto regionálna výstava je jedinou svojho druhu na Východnom Slovensku a každoročne sa teší peknej návštevnosti. Okrem kvalitného poľovníckeho a lesníckeho sortimentu bude pre návštevníkov pripravený sprievodný program s množstvom atrakcií:

- ukážky sokoliarstva a trubačstva

- súťaž o TOP Nôž 2016

- laserová strelnica

- výstava ručne vyrábaných nožov od remeselníkov

- výstava preparovaných zvierat a trofejí

- náučná lesná pedagogika pre deti

- streľba lukom

- hrnčiarsky kruh


Odbornú garanciu nad výstavou prevzali Obvodná poľovnícka komora Košice - okolie, Obvodná poľovnícka komora Košice  a Slovenské technické múzeum. 

 

Informácie pre vystavovateľov

+421 914 337 424 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.