Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

PBHubertGP2 zmensenaPri príležitosti významného životného jubilea Margity Peťovskej, vedúcej kancelárie OPK Považská Bystrica,  jej bola z rúk predsedu OPK Považská Bystrica Antona Novosada odovzdaná medaila sv. Huberta, prestížne poľovnícke vyznamenanie.

Gitka Peťovská je zároveň aj tajomníčkou RgO SPZ Stredné Považie. Je dlhoročnou členkou Slovenského poľovníckeho zväzu. Okrem pozícií v regionálnych štruktúrach Slovenskej poľovníckej komory: členka ekonomickej komisie SPK zastáva funkciu členky ekonomickej komisie SPZ.

Gitka, želáme Ti veľa síl, pracovných a osobných úspechov ešte veľa veľa rokov.

Prezídium SPK, Prezídium SPZ a Kancelária SPK, Kancelária SPZ